Žádost o půjčky

Jste přesvědčeni o tom, že náš úvěrový produkt je aktuálně tím nejlepším, který na trhu je? Pokud ano, není nic jednoduššího, než si požádat. Co k tomu budete potřebovat? Stačí jenom počítač či notebook s připojením k internetu. Nejenom, že není třeba nikam chodit a vyplňovat tištěné žádosti. Potěší vás také fakt, že požádáno budete mít do několika minut.

Prvním krokem je výběr správné půjčky

Náš proces žádosti má několik fází. Aby pro vás bylo vše jednoduché a rychlé, je vám k dispozici náš úvěrový poradce. K čemu je dobrý? Primárně k tomu, aby vám pomohl s výběrem toho nejlepšího úvěrového produktu. Prvním krokem je výběr té správné půjčky. Na výběr máte možnosti od několika tisíců korun, až do několika milionů. Výhodou je, že vybíráte přesně takovou sumu, kterou skutečně potřebujete.

Uveďte několik základních informací o sobě

Druhým krokem žádosti, který naše půjčka má, je nutnost uvedení několika základních informací o vaší osobě. Třeba to, kolik a jakým způsobem vyděláváte, zda jste v registrech, nebo máte možnost ručení. Tyto informace jsou hlavně orientační, jelikož podle nich může bankovní poradce vybrat takový úvěr, který vám bude nejvíce vyhovovat. Proto nezapomeňte na objektivnost.

Připravte si občanský průkaz

Následujícím krokem žádosti je nutnost uvést několik základních informací o vaší osobě. Vše začíná kontaktními údaji a končí údaji z občanského průkazu. Obojí je nezbytné proto, aby mohla být provedena vaše identifikace a v případě potřeby mohlo být ověřeno, že jste to právě vy, kdo si o dané peníze žádá. Jakmile je i tento krok hotový, je půjčka téměř vaše.

Vyberte si ten pravý úvěr

V samotném závěru vám náš bankovní poradce předloží takové úvěry, které vašim požadavkům, potřebám, ale i možnostem co nejvíce vyhovují. Vaším posledním krokem je tedy vybrat ten správný úvěr. Všechny se pyšní tím, že budou maximálně výhodné.