Půjčky pro všechny

Čím je charakteristická naše půjčka? Hlavně tím, že je určena skutečně pro všechny. Naším cílem je primárně pomoci vám v mnoha situacích. Tomu následně odpovídá nejenom charakter naší půjčky, ale také její celková výhodnost. Podívejme se na základní specifika.

Kdo si může o úvěr požádat?

Může to být skutečně téměř každý. Jedinou hlavní podmínkou, kterou v tomto směru máme, je plnoletost. Následně už není nutné splnit případné další podmínky. Je to dáno tím, že spolupracujeme s celou řadou finančních institucí, poskytovatelů, ale i dlouhodobých partnerů. Je to dáno také našimi zkušenostmi, ze kterých můžeme právě při schvalování našich úvěrů čerpat.

Mezi žadatele, kterým je naše půjčka schválena tak patří nejenom zaměstnanci, nebo podnikatelé. Mohou sem patřit také všechny maminky na mateřské, nebo invalidní či starobní důchodci. Tedy každý, kdo pobírá peníze od státu. Zapomínat bychom neměli ani na studenty, jelikož i těm může být naše půjčka určená. Dále to jsou například klienti bez práce, stejně jako to mohou být také osoby, které jsou zapsány v bankovních, nebo nebankovních registrech. I ty si mohou o naše peníze zažádat.

Na co lze půjčky využít?

I v tomto ohledu se jasně ukazuje, že naše půjčky jsou určené skutečně pro každého. Nechceme totiž naše klienty nijak limitovat. Všechny naše půjčky jsou neúčelové. Co to znamená? Díky tomu nejste jako žadatelé nijak omezováni v tom, na co lze získané peníze využít. Ty nejmenší částky jsou však ideální na řešení finančních problémů, desetitisíce a statisíce na investice spojené třeba s autem a domácností. Za miliony není problém koupit si nemovitost.

Kromě toho, že vás neomezujeme v konkrétním účelu, po vás také nechceme dokládat informace spojené s využitím. Je jenom na vás samotných za co peníze utratíte. Faktury, kupní smlouvy a další paragony jsou jenom vaše.