Pohodlnou půjčku nabízí Cetelem

Půjčku u Cetelem si můžete sjednat online, aniž by jste museli někam dojíždět. Sjednání půjčky je přitom záležitostí pár minut. Vyberte si částku a počet měsíců. Pak už stačí jen vyplnit osobní údaje.

Pro půjčku od Cetelem nikam nemusíte

Jednoduše si ji sjednáte online. Mnoho zákazníků dává přednost online půjčkám před osobním jednáním v bankách a na pobočkách. Půjčka Cetelem je proto ideální produkt. Sjednejte si 200 000 Kč, aniž by jste museli opustit teplo domova nebo kanceláře. Půjčka jakožto nebankovní produkt má velmi dostupné podmínky a proto si ji mohou sjednat i zákazníci, kteří by v bance neuspěli. Půjčky Cetelem se nemusí nikdo obávat. Má jasně dané a velmi přehledné podmínky. Pokud něčemu nerozumíte, stačí kontaktovat zákaznickou linku, kde vám velmi ochotně poradí. Půjčka na bydlení, auto nebo osobní půjčka jsou pro vás připraveny. Cetelem nabízí nízké úrokové sazby. Půjčit si můžete od 6,9%. Kolik si příjdete půjčit?

Stránky společnosti Cetelem jsou cetelem.cz

Společnost Cetelem působí v ČR již od roku 1996. Jedná se o pobočku Francouzské banky BNP Paribas. Klientům nabízí celou řadu finačních služeb včetně pojištění a půjček. BNP Paribas poskytuje úvěry nejen v ČR, ale i v celé Evropě. Patří mezi špičku v poskytování půjček. Veškeré informace naleznete na webu cetelem.cz. Cetelem se snaží o dlouhodobé a spolehlivé poskytování půjček klientům. Preferuje zodpovědné úvěrování a proto je potřeba mít stabilní příjem. Aby jste půjčku získali, nesmíte mít exekuce, být v insolvenci nebo být až příliš zadluženi. Díky jednoduchým podmínkám si mohou půjčit i studenti a začínající podnikatelé, kteří mohou své příjmy v případě potřeby doložit. Žádost o půjčku může podat jednotlivec nebo manželé. Poté je potřeba dodat i kopie dokladů spolužadatele. Výše půjčky tímto nijak není omezená.