Charakteristika půjčky

Naše půjčka je oblíbená nejenom pro svou výhodnost, ale i pro celou řadu dalších parametrů. Pojďte se společně s námi podívat na to, proč může být dobrou volbou také pro vás. Zmiňme si základní charakteristiku, kterou má.

Kolik mi půjčka může nabídnout?

Naši nabídku úvěrových produktů začínáme na hodnotě několika tisíců korun. Konkrétně se držíme pod hodnotou 4 000 Kč. To však neznamená, že uspokojíme pouze takové klienty, kteří hledají menší částky. Můžeme totiž říci i to, že nabídneme sumy výrazně větší. Jsou to jak desetitisíce a statisíce, tak i miliony. Ta nejvyšší půjčka, kterou u nás můžete získat, má hodnotu 3 000 000 Kč.

Komu jsou vaše půjčky určeny?

Požádat si může skutečně každý. Nechceme zájemce o peníze nijak výrazně omezovat. Nabídneme tak produkty, které jsou určeny pro širokou škálu více či méně bonitních žadatelů. Samozřejmostí je, že primárně půjčíme lidem zaměstnaným a také podnikatelům. Obrátit se na nás ale mohou také důchodci, stejně jako maminky na mateřské dovolené, nebo studenti. Problémy nemáme ani s tím, že by mohly být naše půjčky určeny třeba i klientům v registrech, nebo žadatelům bez práce. I těm dokážeme jednoduše a rychle půjčit.

Za jak dlouho je úvěr vyřízený?

Máme vše nastaveno tak, aby samotný proces jak žádosti, tak i vyřízení peněz netrval déle, než je nezbytně nutné. Jelikož záleží také na výši požadované částky, vyřizujeme vše individuálně. Vás jako žadatele jistě potěší fakt, že v nabídce máme i takový úvěr, u kterého odesíláme peníze do několika minut od obdržení žádosti. Vše s jistotou online vyřízení.

Co vše je třeba dokládat?

Nic, co není nezbytně nutné. U nás se můžete na vlastní kůži přesvědčit o tom, že půjčku můžete mít třeba jenom s občanským průkazem ve vaší ruce. Pokud to není nutné, nenahlížíme do registrů, nepotřebujeme znát zaměstnavatele, ani váš příjem.