Za co vše neúčtuje Air Bank poplatky

Že je půjčka od této banky bez poplatků, to je již několik let jasná věc. Mnoho lidí si ale pod poplatkem představí jenom ten, který platí třeba za vyřízení, nebo poskytnutí. Jak to ale u Air Bank je skutečně? V minulosti běžné poplatky jsou u většiny tuzemských bank minulostí. Ani tato není samozřejmě žádnou výjimkou. I díky tomu můžeme říci, že se řadí mezi nejvýhodnější možnosti, jak si půjčit. Napomáhá tomu i řada výhod, jako nízký úrok nebo možnost vrácení splátek. Podívejme se však i na to, jakých poplatků se rozhodně bát nemusíme. Dva hlavní a samozřejmě neúčtované jsme si již zmínili výše.

Nebojte ani v případě, kdy budete u Air Bank konsolidovat

Nastínili jsme to, že u této banky vás nečekají poplatky v případě, kdy si berete novou půjčku. Jak je to ale v situacích, kdy si stávající úvěry převádíte? Ani to se nemusíte ničeho bát, jelikož ani v tuto chvíli vás Air Bank ničím negativním nezklame. Je jedno, zda si převádíte jednu jedinou půjčku, nebo naopak budete konsolidovat a tak si chcete sloučit hned několik úvěrů. Neplatíte dokonce ani za to, kdy budete mít u banky půjček hned několik a každou jinak pojmenovanou.

Za co dále se u AirBank neplatí?

Vraťme se zpět ke klasickým půjčkám, jelikož i ty jsou něčím, co řadu lidí velmi zajímá. Proto zmiňme dalších několik situací, kdy po vás AirBank rozhodně nebude chtít ani jedinou korunu ve formě poplatku. Nemusíte se tak bát toho, že byste byli trestáni za to, že půjčku splatíte dříve – a to jednorázově, nebo třeba částečně. Stejně tak se není třeba bát toho, že nově otevíraný účet k půjče by byl zpoplatněný. Ani zde vás poplatek nečeká. Nic navíc nebudete hradit ani za to, že budete z daného účtu vaši půjčku splácet. I to pro vás bude zcela zdarma. Poplatky jsou u této banky zkrátka minulostí, o čemž se můžete sami kdykoliv přesvědčit.