Vraťte se zpět na výsluní s konsolidací od Raiffeisenbank!

Ten úvěr jste si neměli brát! Ta půjčka, to byla také pěkná hloupost! Honí se Vám takové myšlenky hlavou? Obáváte se, jak budete nadále splácet svoje závazky, a děsí Vás představa, že nemusí uplynout mnoho času a za Vašimi dveřmi bude stát exekutor? STOP! Ještě nemusí být pozdě! Záchranou se pro Vás může stát konsolidace půjček od Raiffeisenbank. V žádném případě ale již nesmíte dále váhat a je třeba zažádat si o ni IHNED!

Raiffeisenbank přináší nižší měsíční splátky za refinancovaný úvěr

Konsolidace Vám totiž poskytne to nejdůležitější, co v současnosti potřebujete. Získáte více času na splácení a Vaše splátky se výrazně sníží! Raiffeisenbank Vám prodlouží dobu splácení až na 120 měsíců. Navíc se definitivně zbavíte často nekřesťanských poplatků spjatých s Vašimi půjčkami a již se nestane, že se o pár dní zpozdíte se splátkou jen kvůli tomu, že o Vašich závazcích pomalu ztrácíte přehled. Vyloučena není ani možnost refinancovat jedinou nevýhodnou půjčku.

Pospěšte si! Mimořádná akce RB trvá jen do konce srpna

Již to, že jste se rozhodli svoji neutěšenou situaci řešit, svědčí o tom, že k ní přistupujete zodpovědně. Nechte se za tuto svoji vlastnost po právu odměnit! RB vrátí klientům, kteří se rozhodnou pro konsolidaci u ní do 31. 8. 2015, až 50 000 Kč, pokud budou své závazky zodpovědně a pravidelně splácet. To již bezpochyby stojí za úvahu! Pravděpodobně Vám není nutné připomínat, že pro Vaše větší bezpečí a pocit jistoty je lepší, když si ke své konsolidaci pořídíte připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání. Pokud jsou Vaše úvěry ve svém součtu nižší než 600 000 Kč, jedná se pro Vás o ideální příležitost, která se už nemusí opakovat. Zatočte se svými dluhy jednou provždy a odrazte se ode dna zpět na sluneční svit!