Umí Komerční banka sloučit vaše úvěry? Ano

Když mluvíme o úvěrových produktech, nemáme na mysli nutně jenom běžné půjčky, které si můžeme vzít. Komerční banka nám totiž umožní vylepšit i naše stávající. A jak? Konsolidací. Právě tato možnost je ve světě bankovních úvěrů oblíbenou cestou, jak můžeme vcelku jednoduše a velmi rychle zvýhodnit naše stávající půjčky a úvěry. Samotná banka tuto cestu označuje jako Optimální půjčka. Jedná se však skutečně o konsolidaci, tedy o sloučení vašich stávajících půjček do jedné. A proč to udělat? Jelikož nejenom snížíte úrok a splatnou částku, ale můžete si také zajímavě snížit i celkovou měsíční splátku a ulevit tak vašemu rozpočtu.

S jakou přichází Komerční banka charakteristikou?

Podívejme se společně i na základní charakteristiku, která se k této možnosti konkrétně váže. Pokud chceme být konkrétní, musíme začít objemem konsolidovaných úvěrů. V rámci své nabídky vám Komerční banka umožní spojit půjčky v celkové výši od 30 000 Kč, až do částky 2 500 000 korun českých. Navíc můžete využít i nového splátkového kalendáře a vše splácet až po dobu celých deseti let. Aby bylo vše provedeno, stačí vám jenom dva doklady totožnosti, doklad prokazující váš příjem a už jenom smluvní dokumentace k těm úvěrům, které máte v plánu právě touto cestou konkrétně spojovat.

Výhod přináší KB více než dost

Už samotná charakteristika Optimální půjčky je poměrně zajímavá. Podívejme se však i na několik dalších zajímavých výhod. V rámci nich KB rozhodně upřednostňuje stávající klienty, kteří o danou možnost mohou požádat v rámci svého internetového bankovnictví. Stejně tak potěší i fakt, že samotné vyřízení je nejenom rychlé, ale je zcela bez poplatku. Sloučit následně můžete nejenom běžné půjčky, ale lze do této varianty připojit také dluhy na vašich kreditních kartách, stejně jako povolené minusové zůstatky na vašich účtech – tedy kontokorenty.