Máte půjčku? UniCredit vám ji dokáže zvýhodnit

Mít půjčku nebo jiný úvěr není v dnešní době nic zvláštního. Pokud je něco, na co bychom měli primárně myslet, potom je to hlavně výhodnost. Té lze díky UniCredit dosáhnout velmi jednoduše. Když o výhodnosti mluvíme, je samozřejmě jasné, že ji primárně ovlivňuje úrok a RPSN. Ne vždy byly úvěry výhodné jaké dnes a tak se může stát, že mnoho lidí má půjčku poměrně nevýhodnou. Pokud jste na tom stejně, nezapomínejte na fakt, že je zde stále cesta jejího zvýhodnění. S tou přichází tato banka. Umožní nám zvýhodnění nejenom jedné samotné, ale třeba i hned několika různých úvěrových produktů.

Co nám sloučení půjček od UniCredit přinese?

Co je k dispozici, to již víme. Nyní se podívejme také na to, co konkrétně nám vlastněn daný krok přinese. Nebudeme přehánět, pokud řekneme, že je to primárně snížení úroku. To se pozitivně podepíše také na tom, že se sníží celková splatná částka. Další úspora může být patrná v oblasti splátek. Díky tomu, že nám UniCredit umožní vytvořit si nový splátkový kalendáře, tak můžeme ulevit našemu rodinnému rozpočtu, protože budeme splácet třeba i o několik tisíc korun méně. Poslední pozitivum se týká jednodušší administrativy, jelikož nás bude čekat už jenom jedna splátka.

Co vše lze u UniCredit Bank sloučit?

Proč jít touto cestou, to již víme. Podívat se ale musíme i na to, jak konkrétně ji můžeme využít. Zde nebudeme zklamáni tím, jaké úvěrové produkty nám UniCredit Bank umožní sloučit. Mohou to být nejenom běžné půjčky, ale třeba také kontokorenty, nebo dluhy na kreditních kartách. Zkrátka jakýkoliv produkt, který je čerpán do minusu a u kterého máme peníze půjčeny. A částky? Ty mohou jít až na hodnotu celého jednoho milionu korun. Přesně tolik může činit součet všech úvěrových produktů, které můžeme tímto daným konkrétním způsobem spojit do jednoho a výrazně tak ušetřit.