Máte několik půjček? Equa bank z nich udělá jednu

Danou situaci jistě každý z nás zná. Máme několik úvěrových produktů a ztrácíme se ve splátkách, stejně jako v tom, kolik ještě chybí doplatit. Naštěstí je tu Equa bank, která zná dobré východisko. Že si dnes vezmeme několik půjček, to rozhodně není nic neobvyklého. Na druhou stranu je stále třeba myslet na to, že se mohou objevit různé problémy. Třeba s tím, že budeme mít půjčky nevýhodné, budeme hradit různě velké splátky a nebudeme mít přehled v tom, kdy je která půjčka u konce. Proto existuje konsolidace, která nám dokáže v těchto směrech pomoci. Podívejme se společně, jak na to.

Jak vám Equa bank usnadní splácet více půjček?

V čem je daná konsolidace unikátní? Samozřejmě v tom, že si díky ní můžete několik vašich půjček jednoduše sloučit do jedné jediné. To vede k faktu, že budete mít jenom jedinou splátku, v jeden termín. Tu si navíc můžete zvolit dle svého uvážení a díky tomu splácenou částku snížit třeba i o padesát procent. To ale není jediná výhoda, se kterou přichází. Stejně tak dokáže u vašich slučovaných půjček snížit i výši úrokových sazeb. To se následně projeví v tom, že se sníží také celková splatná částka, která vám ještě zbývá doplatit. I to je pozitivum, které každý z vás musí ocenit.

Získejte na vaše bankovní účty další peníze

Že je tato cesta opravdu zajímavá, to dokazuje také fakt, že takto lze sloučit hned několik úvěrových produktů. Může se jednat třeba o běžné účelové nebo neúčelové půjčky, stejně jako o vaše kontokorenty, nebo dluhy na kreditních kartách. Zároveň vám ale Equa bank umožní si další půjčku vytvořit. V rámci procesu konsolidace totiž můžete získat až 600 000 korun českých, přímo na vaše bankovní účty. Samozřejmě s jistotou výhodného úroku, stejně jako s jistotou toho, že peníze budete moci využít na cokoliv – bez omezování, stejně jako bez jakéhokoliv konkrétního dokládání.