Jaké výhody přinese Fio banka v souvislosti s kontokorentem?

Kontokorent je u Fio náhradou standardního úvěru. Pokud vás nezajímají nutně jenom jeho parametry, ale také zajímavé výhody, pojďme se na ně společně s námi detailně podívat. Hlavní výhody, jaké Fio banka u kontokorentu přináší, jsou více než jasné. Patří sem třeba i jistoty spojené s tím, že si můžeme vybrat ze tří hlavních úrokových tarifů. Ty jsou vytvářeny tak, aby si každý mohl zvolit, zda bude kontokorent využívat jako alternativu běžné půjčky, nebo skutečně jako dostupnou finanční rezervu, která bude určena pro každého.

Fio banka nabízí i zajímavou slevu z úroku

I když se jedná o kontokorent, není třeba se obávat toho, že by případný úrok byl vysoký. Právě naopak. Kromě příznivých základních sazeb však přichází Fio banka ještě s poměrně zajímavou slevou. Jde o možnost snížit si úrok, pomocí zajímavé slevy. Stačí plnit podmínky smlouvy a získat tak dva procentní body dolů. Pokud podmínky splníte i příští rok, je vám sazba snížena o další dvě procenta. Co to znamená? Že ať už budete mít jakýkoliv z dostupných tarifů, budete si moci být jisti tím, že lze úrok snížit až o celé čtyři procenta. To vše zcela automaticky, bez další administrativy.

Kontokorentu u Fio mohou využít i studenti

Další pozitivum této cesty se týká i situace, kdy mohou na tento úvěrový produkt dosáhnout také studenti. A to i tací, kteří samozřejmě nemají možnost vlastního příjmu. Rozhodně nemusí zoufat, jelikož pro ně připravila Fio možnost získat tento úvěr bez potvrzení jejich mzdy. Jediní, co stačí, jsou dva doklady totožnosti a také potvrzení o jejich studiu. Jakmile ho předloží, může být i na jejich účtu aktivována možnost, aby v případě potřeby mohli výhodně přečerpat částku do minusových hodnot. A to kdykoliv budou potřebovat, za podmínek které si sami zvolí. Takto jednoduše však může banka nabídnout daný úvěr i řadě jiných klientů.