I kreditní karty jsou u mBank typem úvěru

Mnoho lidí si myslí, že kreditní karta je tou běžnou, kterou dostáváme k našemu účtu. Je to omyl, jelikož kreditky jsou oblíbeným úvěrovým produktem. Dnes je nabízí řada bank a mBank není výjimkou. Kreditní karta je svým způsobem alternativou běžné debetní karty. Funguje ale trochu jinak, jelikož není svázána s naším účtem. Je totiž úvěrovým produktem a tak vyčerpané peníze nestrháváme z našeho účtu, ale čerpáme je do mínusu. Následně jsme povinni je na kartu opět doplnit a můžeme ji využívat stále dokola. A to jako běžný úvěr, nebo třeba jako finanční rezervu.

Jaké výhody má kreditní karta právě od mBank?

Co jsou kreditky, již víme. Podívejme se proto i na to, jaké výhody to má, pokud si je vezmeme právě od oblíbené mBank. Tedy od banky, která nabídne třeba jistotu bezúročného období, stejně jako možnost vydání, ale i vedení samotné karty zcela zdarma. Tím ale výhody rozhodně nekončí, jelikož stejně tak je zajímavým bonusem i jedno procento, které získáte zpět z každé platby. I v tom je karta, stejně jako samotná banka zajímavá. A pokud máte rádi přehledy, v rámci internetového bankovnictví budete mít o kartě vše, co o ní znát potřebujete.

Požádat o kartu lze i na webu mBank.cz

Jak se k dané kartě nebo kartám dostat? Nejjednodušší cesta je ta, kdy si o ně sami požádáme. To lze učinit nejenom na pobočce, ale i prostřednictvím webových stránek. Tedy na webu mBank.cz, popřípadě prostřednictvím internetového bankovnictví. Zde máte možnost vybrat si také konkrétní typ karty, nebo úvěrový rámec. Pamatujte, že předschválené výše může být poměrně vysoká a problémem nejsou ani stovky tisíc korun českých. Jakmile je karta vaše, můžete ji následně libovolně využívat a čerpat tak peníze, u kterých není třeba obávat se úrokových sazeb. To jsme zmínili výše. Jsou to ale i další možnosti, které lze využívat – třeba zřízení doplňkových služeb.