Expres půjčka od Ge Money a její výhody

Výběr půjčky nemusí být vždy jednoduchý. Pokud nevíte, jakou zvolit v rámci současné nabídky, doporučíme Ge Money a její Expres půjčku. Proč může být dobrou volbou i pro vás? Díky výhodám. Právě na ty se zaměříme, jelikož právě ty dokážou velmi dobře rozhodnout o tom, zda je tato banka tou pravou a zda dokáže nabídnout takové úvěrové produkty, které potřebujete. Začneme třeba charakteristikou půjčky, v rámci které se dozvíte, že není problémem získat až 800 000 korun českých, které můžete splácet až 120 kalendářních měsíců. To ale není jediná výhoda, která vás jasně překvapí.

Vyřízení je u Ge Money velmi rychlé

Je to právě rychlost vyřízení, na kterou bychom zcela určitě neměli zapomínat. Podíváme-li se konkrétně, tak prvním krokem je online žádost. Následuje už jenom návštěva pobočky a podpis smlouvy. Jakmile se tak stane, má Ge Money lhůtu pěti minut na odeslání peněz. A to na nově zřízený bankovní účet, který vám v budoucnu především ušetří splácení, které proběhne rychle a automaticky. Když o něm mluvíme, nezapomínejme na výhodu spojenou s tím, že půjčku lze bezplatně splatit mimořádně. A to jak kompletně, tak samozřejmě i částečně.

U Ge Money Bank se vysokého úroku nebojte

Jaká další výhoda je s bankou spojena? Samozřejmě výše úrokových sazeb, které jsou nastaveny tak, aby patřily mezi nejnižší, které na našem trhu jsou. Stejně tak nezapomínejme ani na jistotu nízkých splátek, které lze u Ge Money Bank získat. Vše poté doplňují i pozitiva, jako je bezplatné sjednání, nebo samotné vedení. A pokud budete měsíčně splácet v termínech, čekají vás i lákavé finanční odměny. Za každou v termínu zaplacenou splátku můžete od banky dostat až 500 korun českých. Ideální, jak si daný úvěr tímto způsobem ještě zvýhodnit. A to i přesto, že měsíčně budete platit sumu, která bude skutečně v řádech pár tisíců.