Era nabídne i kontokorent. Jaké má výhody?

Úvěrové produkty jsou u bank stále oblíbenější a ani Era rozhodně není žádnou výjimkou. Mimo klasiky nám může nabídnout také kontokorent. V čem je unikátní a jaké přináší hlavní výhody? Co vlastně kontokorent je? Nejedná se o nic jiného, než o možnost získat povolení k tomu, abychom náš bankovní účet přečerpali. Tedy abychom mohli čerpat finanční prostředky do minusu. Díky tomu máme jistotu v tom, že je budeme mít k dispozici kdykoliv potřebujeme, i když peníze mít reálně nebudeme. A právě tato finanční rezerva je hlavním důvodem, proč jsou kontokorenty u této banky využívány.

Jaké má kontokorent u Era hlavní výhody?

Že tak získáte kdykoliv dostupnou možnost rezervy, to jsme si zmínili. Není to ale jediný důvod, proč se pro konkrétní produkt rozhodnout. Stejně potěší také to, že Era aktuálně nabízí limit až 100 000 korun českých, který může být schválen každému, kdo má dostatečný příjem nebo dostatečné obraty na účtu. Samozřejmostí je další výhoda spojená právě s žádostí a vyřízení. Zde se banka sama snaží o to, aby bylo vše vyřízeno skutečně rychle, bez jakýchkoliv prodlev, stejně jako aby bylo vše vyřízeno co možná bez jakýchkoliv zbytečných administrativních formalit. Navíc potěší i tak, že případný úrok je počítán jenom z vyčerpané částky, nikoliv schváleného limitu.

V rámci Éra přihlášení můžete svůj kontokorent sledovat

I když je to úvěrový produkt, je součástí vašeho bankovního účtu a s tím je také spojován. Díky tomu máte jistotu v tom, že i o něm můžete mít skutečně dokonalý a přesný přehled. Máme-li být konkrétní, tak stačí využít Éra přihlášení a máte ihned přehled o tom, jak hodně jste v mínusu, nebo kolik jste zaplatili na případných úrocích. Stejně tak můžete sledovat i to, jak hodně čerpáte, nebo jak hodně jste čerpali. I to vám pomůže k tomu, že budete přesně a jednoduše vědět, kolik ještě můžete v případě potřeby vyčerpat. A na co? Samozřejmě na cokoliv.